cloud

Szczecin - ulica Jasna

Przedszkole z oddziałami integracyjnymi

Nasze przedszkole

• Budynek wielopoziomowy  usytułowany w centrum os. Słonecznego w okolicy wielu placów zabaw i miejsc do bezpiecznych spacerów.
  • Sala doświadczania świata, dwie bogato wyposażone sale do terapii integracji sensorycznej, wiele mniejszych sal dających możliwości terapii indywidualnej.
  • Jedyna na Prawobrzeżu Grupa Montessori prowadzona w całości Metoda Montessori, przez wykwalifikowanych w metodzie i doświadczonych nauczycieli, wyposażona w atrakcyjny, bogaty z podziałem na wszystkie działy materiał dydaktyczny.
  • Grupa adaptacyjna dla dzieci, które ukończyły 2 lata, mniej liczna, ucząca samodzielności i przygotowująca do życia przedszkolaka.
  • Dwie grupy terapeutyczne, mniej liczne, przygotowujące dzieci do grupy integracyjnej.
  • Metody alternatywnej komunikacji dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy.
  • Wplecione w realizację podstawy programowej zajęcia z Glottodydaktyki i Dziecięcej Matematyki.
  • Tylko dwutygodniowa przerwa wakacyjna.
  • Poza rytmiką zajęcia nauki gry na flażoletach oraz zespół wokalno-instrumentalny.
  • Wiele wspólnych wyjść w interesujące miejsca, wycieczek bezpiecznym busem.

Nie znaleziono żadnych obrazów.